June 2013

Co v létě s vlasy?

22. june 2013 at 15:39 | Brunnette |  Beauty
Konečně přišlo léto a ty opět nevíš co s vlasama? Také je nechceš mít každý den jen v drdolu? Tady máš nějaké typy, já určitě vyzkouším všechny. Nejvíce se mi zamlouvá různě zapletený cop.

Culík
V této sezoně vyhrává jako nejnenáročnější účes oblíbený a praktický culík. Bude se nosit s pěšinkou uprostřed nebo výraznou patkou.

Šátek ve vlasech
Čelenky, umělé kytky, spony do vlasů jsou super, ale raději si zapleť hedvábný šátek do ledabylého copu nebo jako ochranu hlavy proti sluníčku. Šátek nemusí být jen hedvábný - střídej materiál i barvy, určitě skvěle oživý tvůj outfit. Taky se velmi hodí k opálené pokožce.

Nedbalá ofina s nádechem šedesátek
Šedesátá léta se vracejí nejen v modě či líčení, ale i ve vlasech. Kromě již zmíněných šátků neuděláš chybu, když si hustou ofinu sčešeš na stranu a za uchem nenápadně upevníš pinetkou.

Falešný culík
Romantický účes, který se přesně hodí na léto! Stačí ti 2 obyčejné sponky do vlasů, načechrej si vlasy a přední pramínky sepni dozadu. Účes můžeš oživit také šátkem nebo nějakou krásnou sponkou.

Zapletené copy
Copy nevyjdou z mody snad nikdy. Hodí se pro všechny i na každou příležitost. Je už jen na tebe, jestli se rozhodneš pro zaplétaný cop, rybí cop a další. Je mnoho možností - upléct si volně nebo pevně, ze strany, uprostřed, jen z části vlasů. Možností je opravdu hodně.

Pěšinka uprostřed
Pěšinku si udělej uprostřed hlavy, na žehličku zapomeň. Teď letí přirozenost, takže rozverné vly. Pokud je máš již od příroady, tak si je můžeš trochu pomačkat.
Trendy účesy - 3Trendy účesy - 3

Mokrý look
Pramenyvlasů zkroť voskem, ale ne po celé délce! U kořínků nech ''mokrý'' look a konečky nech neupravené. giambatista_valli

Rozhovor s Nelou Kadlečíkovou

14. june 2013 at 18:19 | Brunnette |  Ostatní
...blogerkou z blogu onlynellis.Proč ses rozhodla založit si blog?
Ještě než jsem si založila nynější blog, tak jsem měla asi 3 blogy,na které jsem přidávala blbosti.Až ve 13 letech jsem si řekla, že by můj ,,nový" blog měl být o něčem originálním. Založila jsem ho z důvodu, abych se zlepšovala ve psaní.

Které blogy navštěvuješ ráda? Ať už české nebo zahraniční?
Ráda navštěvuji blogy, které se týkají mody, líčení, tipů a různých rad. Mám ráda i blogy o Eleanor Calder. Nejraději mám ty zahraniční jako je ten Aurory Monh. Z českých mám ráda blog karinka28.blog.cz , zrzka11.blog.cz a určitě všechny modní blogspoty.

Kde nacházíš inspiraci k článkům?
Většinou mě inspirují lidé a můj život.

Všimla jsem si, že jsi velká directionerka, proč máš skupinu One Direction tak ráda?
Víš vždycky jsem čekala, až mi někdo dá tuhle otázku a stokrát jsem si na ni v duchu odpovídala, ale dospěla jsem k závěru, že fakt nevím. Když jsem je poprvé uslyšlela, řekla jsem si : ,,Bože co to je?".... Po pár týdnech jsem si písničky pustila znovu, a tak jsem se stala závislákem. Každý mi říká, že mě přejde, tak jako mě přešla vlna Hannah Montana, ale tohle se mě už drží od roku 2011.

Jdeš na obor ''Cestovní ruch'', proč ses pro něj rozhodla? Co tě na něm lákalo nejvíc?
Když jsem si měla vybrat střední školu, bylo to pro mě hotové peklo. Pokaždé jsem měla jít někam jinam - gympl, chemická, průmyslovka, grafika, pajdák, zdravka. Původně jsem chtěla jít na gympl, ale pak mě to odradilo, protože jsem věděla, že to pro mě nic nebude. Známky bych na to měla dobré, ale mám dělat něco, co by mě nebavilo? Odmalinka jsem chtěla cestovat a když jsem slyšela někoho, kdo mluvil jinačím jazykem než já, byla jsem fascinovaná. Podle svého snu jsem vybrala tenhle obor, který mě pořádně naučí jazyky, které bych pak ráda využila třeba i v té Anglii.


Jsi opravdu vysoká, přemýšlela jsi někdy, že bys dělala modeling?
Já si jako vysoká moc nepřipadám,ale když slyším ostatní,jak mě nazývají ,,žirafo" , "eiffelovko", asi vysoká jsem. No měřím 176 cm. Možná vysoká jsem,ale nejsem takové to ,,vysoké a hubené" .O modelingu jsem nikdy nepřemýšlela, i když výšku bych na to měla,ale asi by mě to nebavilo a neměla bych na to. Modelky jsou hubené vychrtliny, kterými já nikdy nebudu. Nikdy nebudu mít nějakou ,,modelkovskou" postavu, protože mám křivé nohy a vysoký pas.

Jakou zemi jsi ještě nenavštívila, chtěla by ses tam podívat a proč?
Doufám,že ti je jasné, že to je Velká Británie. Důvodem není One Direction, jak si všichni myslí. Táhne mě to tam už od svých 10 let, protože se mi líbí jejich způsob života a památky. Dále bych taky chtěla navštívit Francii, Španělsko, Austrálii.

Léto je tu, máš nějaké typy, které věci by žádné slečně neměly chybět ať už v šatníku nebo kosmetice?
Tak určitě opalovací krém je nutností, protože musíme svou kůži chránit před UV-zářením, protože když nebudeme používat opalovací krém, naše pokožka bude rychleji stárnout. V šatníku určitě riflové kraťase, které můžeme nakombinovat i s elegantním topem nebo normálním trikem.

Změnila bys na sobě něco?
Je hodně věcí, které bych na sobě změnila, ale co už nadělám, narodila jsem se jako originál a nemíním umřít jako kopie. Kdybychom byli všichni stejně hubeně krásní s dlouhými vlasy, myslím si, že by nás to za chvíli omrzelo. Každý má ty ,,malé věci", které na sobě nenávidíme.

Na závěr, chtěla bys něco vzkázat svým čtenářům blogu?
Jsem ráda za každý komentář, který přidáváte na můj blog. Těší mě, že některým se líbí moje povídky a styl psaní. Jste moje motivace, protože bez Vás bych asi nepsala a nic nepřidávala. Moc Vám děkuju. xoxoNelly


Ke konci chci této blogerce poděkovat za skvělý, milý rozhovor. Možná někteří víte, že je to má spolužačka a kamarádka. Doufám, že se ti tento rozhovor také líbil a nebyl pro tebe jen ztrátou času.

Before I die

7. june 2013 at 21:19 | Brunnette |  Ostatní


Victoria's secret workouts

7. june 2013 at 16:59 | Brunnette |  Ostatní
Už je červen a ty jsi pořád ještě nezačala cvičit a hubnout do plavek? Teď už toho sice moc nedoženeš, ale rozhodně je lepší začít, než si řeknout ,,Teď už to stejně nemá cenu'' a jít si vzít čokoládu.
Na youtube jsem našla skvělé workouty od Victoria's secret. Každé video má max. 9 minu, některé je na nohy, druhé na ramena, atd. Tak se přestaň vymlouvat, že nemáš čas. 10 minut tě nezabije a je to rozhodně lepší, než sedět u počítače!

Victoria's secret workout - butt


Victoria's secret workout - legs


Victoria's secret workout - arms


Victoria's secret workout - core


Myslím si, že tyto workouty jsou skvělé. A můžete čekat další! Tak rychle cvičte, která z nás by nechtěla mít postavu, jako andílci Victoria's secret?

Follow on Bloglovin