July 2013

Další kamarádka bloguje!

31. july 2013 at 18:49 | Brunnette |  Ostatní
Luxury Fashion | via Tumblr

Už podle nadpisu určitě víte, o co jde. Možná i ty máš kamarádku / kamaráda, kteří blogují. Já ze známých nebloguji také jediná. Už dřív jsem vám psala o skvělé blogerce a zároveň mé skvělé kamarádce a bývalé spolužačce Nele, která bloguje skoro tak dlouho jako já. Její blog asi většina znáte, protože ji občas zmiňuji v článkách. Pro ty, kdo ji neznají, tak její blog najdete zde.

Dnes ale nechci psát o jejím blogu, ale o blogu mé další skvělé kamarádky a také bývalé spolužačky Anny, která začala také blogovat. Co si pamatuju, tak blog už měla, ale asi ho zrušila nebo si dala pauzu (jo, já jsem jich měla taky strašně moc). Teď se ale k blogování vrací, tak jsem vás na ni chtěla upozornit, protože si myslím, že její blog se vám bude líbit. Zatím co vím, tak bude psát recenze, DIY, co si koupila a myslím, že i skvělé fotky, protože je opravdu dobrá fotografka. Takže určitě neváhej a jdi se podívat na její blog, najdeš ho ZDE.

PS: Již brzy můžete čekat nový článek, který právě chystám. Jen se musím dát ještě do focení. Blíže vám psát nebudu, 
nechte se překvapit. :-)

Oblíbené youtuberky

18. july 2013 at 16:59 | Brunnette |  Ostatní
Ahoj. Dnes jsem si pro vás přichystala článek, ve kterém vám představím své oblíbené youtuberky - české i zahraniční. Budu ráda, když napíšete i vy nějaké typy, které youtuberky sledujete.
Je možné, že se vám budou ukazovat videa u špatné youtuberky, nevím proč se mi ty videa pomíchají, když je na blogu zveřejním. Proto se kdyžtak podívejte na název videa, aby jste měli jistotu, že je to opravdu ta youtuberka nebo si otevřete článek znovu.

České youtuberky

Z českých youtuberek sleduji pouze Petra lovely hair, kterou jsem již zmiňovala v článku ''Oblíbené blogerky''.

Zahraniční youtuberky

Má nejoblibenější youtuberka ze všech. Strašně se mi líbí její videa ať už o tom, co si koupila, o líčení, lakách na nehty až po to, co si obléká.

Účesy, účesy a zase účesy. Takže pokud nevíš, co si učesat, tak u této youtuberky si určitě vybereš, protože těch účesů je tam opravdu strašně moc.

Make-up tutorials a hair tutorials. Hodně jsem si ji oblíbila právě kvůli líčení. Raději se líčím podle toho, kdo má podobnou barvu vlasů a pleti jako já. (doufám, že to nezní nějak divně :D )

Opět účesy. Slečna má opravdu nádherné vlasy, které jí závidím. A proto, že taky nemám úplně krátké vlasy, tak se podle ní vždy ráda učešu. Kdo by chtěl mít v létě rozpuštěné vlasy, když je takové vedro?!

Další youtuberka, kterou sleduji nejčastěji je Luxy Hair. No a už podle názvu je jasné, že má videa o účesech.

Poslední youtuberka, na kterou jsem narazila při psaní tohohle článku a už teď vím, že bude patřit k mým nejoblíbenějším. Proto vám ji sem rovnou dám. Má skvělý styl!

Rozhovor s Molly Heddy Law

9. july 2013 at 13:29 | Brunnette |  Ostatní
Tentokrát je tu rozhovor s blogerkou Molly Heddy Law, o které jste už možná slyšeli. A pokud ne, tak se určitě podívejte na její blog. Na blogu již 1 rozhovor je a to s blogerkou Nelou. Jen doufám, že se vám tento typ článku líbí.


- Jak jsem se dozvěděla z tvého blogu, tak i ty jsi dokončila základní školu a v září nastupuješ na střední školu. Na jakou střední se chystáš a proč sis ji vybrala?
Chystám se na průmyslovku, na obor Informační technologie, což je vlastně programování, grafika a ostatní věci kolem systému počítače. Vybrala jsem si jí úplnou náhodou, nejdřív jsem se chystala na zdrávku, ale s chemií nejsme moc dobré kamarádky a tak jsem hledala něco jinak zaměřeného a narazila právě na průmyslovku a zaujala mě :).

- Píšeš pro krasna.cz a kamoska.cz, ozvali se ti sami nebo ses nějak přihlásila a oni tě vybrali?
Pro Krásnou.cz jsem napsala jenom pár článků jako čtenář, ale měla jsem šanci se dostat i do teamu blogerek Krásné, ale nechtěla jsem. Na Kámošce.cz jsem zkoušela štěstí, když nabírali nové blogerky a vyšlo mi to :).

- Tvůj blog byl ''Blogem dne'' a má skvělou návštěvnost. Čím myslíš, že to je? Časté publikování článků nebo originální články? Fotky?
Popravdě? Sama to nechápu. Články publikuji opravdu málo a mé fotky nepatří zrovna k těm nejprofesionálnějším. Myslím si spíš, že můj blog slečny zaujme na první pohled designem a tak mají chuť si přečíst články, prohlédnout fotky a zřejmě je to baví :).

- Máš nějaké oblíbené ať už české nebo zahraniční blogerky?
Abych se přiznala, moc jiné blogy nesleduji, občas zavítám na Proslecny.cz ale tím to tak končí.

- Máš nějaký sen, který by sis přála, aby se ti splnil?
Dostat se s blogem daleko, hodně daleko. To bych pro to ovšem musela něco udělat a psát ještě častěji a ještě kvalitněji, na to bohužel nemívám čas a mnohdy ani náladu.


- Pokud by sis měla vybrat jedinou věc, o čem by byl tvůj blog - MODA / KOSMETIKA / DENÍČEK / FOTKY, co by to bylo a proč?
Jednoznačně fotky, asi protože mě baví fotit a mám o tom stále co říct. V mém věku mi nepříjde, že jsem na takové úrovni, abych mohla psát o módě a kosmetice, to ovšem některé slečny z ''Blogového světa'' nechápou a hrají si na poradny, přitom mají 0 zkušeností, to mi dost vadí, když na něco takového narazím.

- Je léto a každý z nás si ho chce užít co nejvíc. Máš nějaké plány nebo už i splněnou nějakou dovolenou, párty?
Zrovna teď v pátek odjíždím do Itálie, potom s kamarádkou na Slapy a tak různě to budu prolínávat s akcemi tady u nás na Kladně

- Jak by vypadal tvůj vysněný den?
Měl by více než 24 h, užívala bych si ho s kamarády a klukama, nejlépe na nějaké zahradní párty s bazénem, potom by pro mě limuzínou přijel Channing Tatum a odvezl by mě k Eiffelovce a tam by mě požádal o ruku! ano, jdu snít dál :D.

- Jaké články chystáš ať už pro svůj blog, krasna.cz nebo kamoska.cz?
Pro blog už mám nachystané různé videa, v brzké době bude nový nával fotek + DIY.
Jinak zatím si od krásné a kámošky dávám pauzu :).

- Je něco, co bys chtěla vzkázat svým čtenářům?
Asi bych chtěla všem moc poděkovat, za to že je můj blog baví, že se mnou vydrželi už přes 2 roky a dostali mě až tam , kde jsem. Děkuju moc :)

Na konci článku bych ještě chtěla poděkovat Molly za rozhovor.

Vysněná šatna?

7. july 2013 at 18:09 | Brunnette |  Ostatní
Která z nás by si nepřála mít šatnu. Šatnu, ve které najdeš nádherné oblečení, boty, šperky a různé doplňky. Například tu, co má Carrie ze Sexu ve městě by chtěla určitě každá! I já chci mít jednou šatnu a kdyby byla taková jako má Carrie, tak bych byla nadšená, ale nejraději bych si ji navrhla. Například mně by se líbilo, kdybych v ní měla i kosmetický stolek. Tady máte nějakou inspiraci šaten, které se mi opravdu moc líbí.
A co ty, máš šatnu nebo bys ji chtěla mít? Máš už představu, jak by měla vypadat?

Hello beauty! Have a nice day. | via Tumblr

▲ Fashionotta ▼ | via Tumblr

ohlaloove ♥

MY LOOKBOOK

LIFE GOES ON

Lu

Hello beauty! Have a nice day. | via Tumblr

Luxury&Fashion | via Tumblr


** Zivot Sa Stilom ** | via Facebook

Walk In Wardrobe

co_yb_pro_ni_neudelal


Playlist

6. july 2013 at 13:49 | Brunnette |  Ostatní
Dnes jsem si pro vás připravila článek, ve kterém vám ukážu písničky, které teď poslouchám nejčastěji.
Budu ráda, když napíšete i vy nějaké písničky. :)

Adam Mišík - Tvoje světy

Megan Nicole - Summer forever

Lucie Vondráčková - Zombie

Mirrors - cover by CIMORELII feat James Maslow

Majk Spirit a Celeste Buckingham - I was wrong

Kiss me - Natalie Lungley


Chci si stáhnout nové písničky do mobilu, tak budu ráda, když napíšete i vy, co právě teď posloucháte nebo vaše oblíbené písničky.

PS: Nevím proč, ale písničky se občas ukazují u špatného nadpisu nebo se videa naukáží vůbec. Proto prosím zkus zapnout článek ještě jednou, snad to pomůže. :)
Follow on Bloglovin